loader image

O INWESTYCJI

NOWOCZESNE DOMY NA MAZURACH

Wyjątkowe
domy w wyjątkowym miejscu

Warmia i Mazury są najpopularniejszym rejonem wybieranym jako miejsce do wypoczynku. W tym różnorodnym krajobrazowo i czystym terenie można znaleźć miejsca wyjątkowe.

Takim właśnie miejscem jest położona nad malowniczym jeziorem Łoby, niewielka miejscowość Wynki.

Cisza i spokój, oraz stosunkowo mała ilość mieszkańców nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Tu chce się spędzać czas!

Zaprojektowaliśmy  swojego rodzaju enklawę składająca się z sześciu budynków jednorodzinnych, każdy na wygrodzonej działce.

Usytuowania poszczególnych domów zostało zdeterminowane przez kształt ternu. Dzięki dużej różnicy wysokości stworzyliśmy budynki odizolowane od siebie, z zapewnionym pięknym widokiem i pełnym nasłonecznieniem przez cały dzień.

Niezależne wjazdy z trzech stron działki powodują, że mieszkańcy będą mieli poczucie kameralności i komfortu.

Bardzo ważnym aspektem jest dla nas poszanowanie środowisko, dlatego wszystkie zastosowane rozwiązania techniczne spełniają warunek optymalnej energooszczędności.

osiedla sadyba wynki
dom sadybawynki typ 2 f2

DOŁĄCZ DO NAS I ZAMIESZKAJ NA MAZURACH

Projektując i budując
realizujemy naszą pasję

”Sadyba Wynki” to nasz kolejny projekt deweloperski, będący odpowiedzią na potrzeby obecnych czasów. W poszukiwaniu wyjątkowego miejsca na pięknej warmińsko-mazurskiej ziemi, natrafiliśmy na malownicze miejscowość „schowaną” od głównych szlaków komunikacyjnych a zarazem w bliskiej odległości od nich.

Wyjątkowa

Okolica

Spokojna

Lokalizacja

Piękne

Widoki

DOSKONAŁA

Komunikacja

Najlepsze

Materiały

Energetyczna

Oszczędność